Steun ons en help Nederland vooruit

vrijdag 14 februari 2020

Ambitieuze visie op erfgoed

D66 is blij met de ambities die in de erfgoedvisie Haarlemmermeer centraal staan.

Cultureel erfgoed vormt een brug tussen ons verleden en onze toekomst.  En is een drager van lokale geschiedenis en cultuur.  D66 vindt een helder beleid met oog voor zowel behoud als vooruitgang dan ook onmisbaar.

Wat dat betreft worden we met deze erfgoednota op onze wenken bediend. Erfgoed als inspiratie en motor voor nieuwe ontwikkelingen. Een bloeiende culturele sector is een reden om ergens te willen wonen. En maakt onze gemeente op die manier ook aantrekkelijk voor talenten en bedrijven.

Met de 3 speerpunten: inspireren, in stand houden en ontwikkelen wordt de toon gezet voor een ambitieus uitwerkingsprogramma later dit jaar.

Gerdien Knikker ” We zijn blij met deze koers en roepen het college dan ook op om erfgoededucatie in het onderwijs goed te stimuleren.  Zodat al onze leerlingen in aanraking komen met ons erfgoed en de verhalen van Haarlemmermeer.”

Bekijk de bijdrage terug